Pompa odśrodkowa magnetyczna CN MAG-M
Phone

Zostaw numer, oddzwonimy!

×

Oddzwonimy do Ciebie!

Podaj swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie w ciągu dwóch godzin (w dni robocze od 8.00 do 16.00).

Wybierz województwo:

Seria CN MAG-M

Drukuj

CN MAG-M to pompy z napędem magnetycznym bezuszczelnieniowe. Nieruchomy tylny płaszcz zabezpieczający tworzy zamknięty system z hermetycznie zamkniętą cieczą.

Podstawowe dane

 • Wydajność: max. 4.000 m3/h
 • Temperatura pracy: -120°C ÷ +350°C (nie wymagane zewnętrzne chłodzenie)
 • Wytrzymałość korpusu: 50bar standard, do 150bar wersja HP, wyższe na zapytanie,
 • ATEX: kategoria II 2G

Pompy CN MAG-M to pompy jednostopniowe z zamkniętymi wirnikami, technologią back- pull-out, z króćcem ssania w osi pompy i umieszczonym u góry kołnierzem wylotowym.

Solidne nogi są ​​standardowo przystosowane do montażu stóp na płycie podstawowej. Pojemność i wymiary zewnętrzne zgodne z DIN 24256/ISO 2858.

Oddzielenie komory cieczy od atmosfery za pomocą powłoki izolacyjnej jest najlepszym rozwiązaniem do pompowania agresywnych, wybuchowych i toksycznych płynów, węglowodorów, ciecze przekazujących ciepło i płynów trudnych do uszczelnienia. Hermetyczna pompa bezuszczelnieniowa jest najlepszym rozwiązaniem dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i przemysłu petrochemicznego. Szeroka gama pomp o zróżnicowanych parametrach. Pompy zgodne z ISO 2858 – DIN 24256.

Zalety odśrodkowych pomp ze sprzęgłem magnetycznym CN MAG-M

 • Zerowe wycieki (100 % szczelność)
 • Brak uszczelnienia mechanicznego lub pakowanych dławików,
 • Brak zewnętrznych systemów spłukiwania
 • Zapewnia czyste i bezpieczne środowisko pracy, bardzo wydajne
 • Konstrukcja zintegrowana i z wyprowadzonym wałem
 • Nie wymaga osiowania w wersji zintegrowanej
Rodzaj pompy Hermetyczne (magnetyczne)

Pompy CN MAG-M nie mają żadnych dławików, uszczelek, zaworów. W przeciwieństwie do zamkniętych pomp odśrodkowych, hermetyczna konstrukcja z magnetycznym przeniesieniem napędu CN MAG-M zapewnia bezpieczne i szczelne działanie, nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Pompy magnetyczne wykonywane są z rozszerzonej gamy materiałów, istnieje również szeroki wybór w modelach. Ze w 100% zerowymi przeciekami są idealnym rozwiązaniem problemów transferu płynów i chemikaliów.

Pompy z napędem magnetycznym CN MAG-M mają na celu poprawę bezpieczeństwa ludzi i środowiska, zwłaszcza kiedy tłoczone są toksyczne , wybuchowe lub inne niebezpieczne ciecze, które reagują w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Dla wszystkich tych cieczy tylny płaszcz zabezpieczający zastępuje podwójne uszczelnienie mechaniczne z zewnętrznym zbiornikiem płynu i wszystkimi wymaganymi elementami sterującymi. Pompy CN MAG - M oferują wyjątkowe korzyści dla przemysłu chemicznego, przemysłu petrochemicznego i pokrewnych.

Demontaż części pompowej, mającej kontakt z medium, nie wymaga specjalnych narzędzi. Pierścienie są dostępne w czterech wykonaniach zapewniających optymalne rozwiązanie dla każdej aplikacji: węglik krzemu (SiC), węglik wolframu (WC). Specjalna konfiguracja z kompozytami PEEK dla zwiększenia odporności na kawitację. Przyjęcie elastycznych pierścieni zmniejsza obciążenie i wybijanie pierścieni ślizgowych do minimum oraz gwarantuje wiele lat bezawaryjnej pracy.

Korpus i wirnik pompy wykonane z najwyższej jakości komponentów: CF8M. Pozostałe materiały:

 • Hastelloy C276
 • Incoloy 825
 • Duplex
 • Tytan
 • inne dostępne na zamówienie

Tylna powłoka wykonana jest z jednego kawałka, bez spawania, profile elipsoidalne, wytrzymujące wyższe ciśnienie niż w tradycyjnych. Hastelloy® C276 jest standardowym materiałem powłoki izolacyjnej - zapewniając bezpieczne i efektywne rozwiązanie dla ciśnienia systemowego max. 16 bar. Technologia hybrydowej obudowy tylnej dostępna dla konfiguracji energooszczędnych. Gdy wymagane są wyższe parametry ciśnienia większa efektywność oferowany jest Titanium Alloy. Podwójna tylna powłoka na życzenie.

Wysokosprawne magnesy mogą pracować przy temperaturze do 350°C bez zewnętrznego chłodzenia.

Wirnik zamknięty, statycznie i dynamicznie wyważony. Naciski osiowe są zrównoważone przez tylne łopatki. To pozwala na najlepsze wyważenie sił osiowych bez odniesienia do ciśnienia ssania.

 

M PUMPS - zasada działania napędu magnetycznego
M PUMPS - zasada działania napędu magnetycznego
Previous Next Play Pause
1

Pliki

Zapytaj o produkt

Kontakt

E-mail: biuro@all-pumps.pl
tel. 32 247 33 11
fax: 32 444 69 33

Adres

ALL-PUMPS
ul. Piekarska 1-3
41-506 Chorzów

Linkedin

Warszawa

ul. Solec 81b lok. A-51
00-382 Warszawa
tel.: 22 244 24 50
tel. kom.: 504 701 548
warszawa@all-pumps.pl
michal.derylo@all-pumps.pl

Chorzów

tel. kom.: 505 676 757
chorzow@all-pumps.pl

Wrocław

tel.: 71 723 43 59
tel. kom.: 505 676 757
wroclaw@all-pumps.pl
pawel.pielka@all-pumps.pl

Poznań

tel.: 61 278 63 69
tel. kom.: 514 962 742
poznan@all-pumps.pl
slawomir.szymanski@all-pumps.pl

Toruń

tel.: 56 475 48 38
tel. kom.: 505 676 757
torun@all-pumps.pl
pawel.pielka@all-pumps.pl