Praca
Phone

Zostaw numer, oddzwonimy!

Oddzwonimy do Ciebie!

Podaj swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie w ciągu dwóch godzin (w dni robocze od 8.00 do 16.00).

Wybierz województwo:

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa
  • Wyjazdy służbowe w rejon swojej sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie
  • Doświadczenie w branży pomp przemysłowych - warunek konieczny
  • Zdolność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu
  • Chęć i umiejętność zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Mobilność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • laptop, telefon komórkowy, docelowo samochód służbowy
  • Wysoką stałą pensję podstawową oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy
  • Pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze

CV powinno zawierać klauzulę RODO o brzmieniu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Kontakt

E-mail: biuro@all-pumps.pl
tel. 511 400 301

Adres

ALL-PUMPS Dobromir Barański
ul. Marii Rodziewiczówny 13
41-902 Bytom
NIP: 969-112-01-47