Pompy z mokrym silnikiem zgodne z API685
Phone

Zostaw numer, oddzwonimy!

×

Oddzwonimy do Ciebie!

Podaj swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie w ciągu dwóch godzin (w dni robocze od 8.00 do 16.00).

Wybierz województwo:

Pompy zgodne z API685

Drukuj
Kategoria: Pompy wirowe
Producent: Teikoku [produkty]

Poziome pompy z mokrym silnikiem zgodne z API685 (specyfikacja API dla pomp bezuszczelnieniowych) dla wyższych temperatur cieczy.

Zdjęcie pokazuje pompę TCMP API685 zaprojektowaną i wyprodukowaną z przeznaczeniem do pompowania węglowodorów o wysokiej temperaturze pod zwiększonym ciśnieniem w rafinerii.

Pompy TCMP API685 dostępne są do 220 kW i 35 MPa / 5000 psi ciśnienia systemowego.


Coraz większy nacisk na bezpieczeństwo środowiska przy rozsądnych kosztach stanowi niepowtarzalne wyzwanie dla przemysłu: znalezienie i wykorzystanie sprzętu, który pracując bez wycieków jest skuteczny i niezawodny. Pompy z mokrym silnikiem zaprojektowane i wyprodukowane przez Teikoku spełniają i przekraczają to wyzwanie. Oprócz naturalnego podwójnego zamknięcia dla całkowitej kontroli płynu, pompy z mokrym silnikiem oferują wiele niezwykłych korzyści eksploatacyjnych, konserwacji i wydajności. Pompy te są zaprojektowane tak, aby umożliwić długie okresy między przewidywanymi interwencjami konserwacyjnymi, przy czym minimalna liczba elementów musi być monitorowana i serwisowana. Nigdy nie wymaga się kosztownych procedur wyrównywania lub zewnętrznego smarowania. A ponieważ są bezobsługowe, wszystkie pompy z mokrym silnikiem pomagają wyeliminować wymagane dynamiczne dopasowanie uszczelnień i konserwacji, jak również wymagania skomplikowanych i wymagających intensywnego utrzymania systemów uszczelniania.

Brak wycieków
Pompa transportuje toksyczne, wybuchowe, drogie, niebezpieczne, rakotwórcze i żrące płyny bez możliwości emisji do środowiska.

Kompaktowa konstrukcja
Silnik i pompa to jedna jednostka. Nie jest potrzebne wyrównanie. Pompy z mokrym silnikiem zajmują tylko 1/3 przestrzeni potrzebnej do tej samej wielkości pompy.

Hermetyczność
Idealny do transportu płynów, które reagują w kontakcie z atmosferą.

Cicha praca
Niski poziom hałasu, ponieważ wentylator nie jest używany do chłodzenia silnika. Wszystkie obracające się części są umieszczone w grubym pojemniku, który dodatkowo tłumi hałas.

Przeciwwybuchowość
Zgodność z warunkami do 340bar w różnych klasyfikacjach obszarów niebezpiecznych, potwierdzona przez różnych ubezpieczycieli zewnętrznych na całym świecie, w tym Underwriter's Laboratories (UL), Canadian Standards Association (CSA), a także agencje japońskie i europejskie.

Brak smarowania zewnętrznego
Płyn tłoczony zapewnia chłodzenie i smarowanie silnika i łożysk. Nie ma potrzeny kontrolowania i sprawdzania poziomu cieczy smarującej.

Serwisowanie
Wszystkie części zużywalne są łatwo zmieniane i zwiększane dzięki tylnym wysuwom.

Dostępne rozmiary ANSI
Obudowy pomp z kołnierzem są dostępne w całej ofercie oraz w asortymencie zgodnym z normą ANSI B73.3 dla standardów ANSI podanych ogólnych wymiarów i kryteriów wydajności. Wymiana istniejących zamkniętych pomp jest więc prosta i może być zgodna z istniejącymi warunkami procesu, sprzętem i przyrządami oraz osiągami.

Sprawdzona wydajność wszystkich pomp
Każdy element każdej pompy jest wytwarzany przez Teikoku, przy przestrzeganiu surowych tolerancji i ścisłej kontroli jakości. Każda pompa i silnik Teikoku są w 100% sprawdzone pod względem wydajności przed wysyłką ze specjalnymi możliwościami testowania dostępnych dla wszystkich klientów.

Rodzaj pompy Z mokrym silnikiem
Zapytaj o produkt

Kontakt

E-mail: biuro@all-pumps.pl
tel. 32 247 33 11
fax: 32 444 69 33

Adres

ALL-PUMPS
ul. Piekarska 1-3
41-506 Chorzów

Linkedin

Warszawa

ul. Solec 81b lok. A-51
00-382 Warszawa
tel.: 22 244 24 50
tel. kom.: 504 701 548
warszawa@all-pumps.pl
michal.derylo@all-pumps.pl

Chorzów

tel. kom.: 505 676 757
chorzow@all-pumps.pl

Wrocław

tel.: 71 723 43 59
tel. kom.: 505 676 757
wroclaw@all-pumps.pl
pawel.pielka@all-pumps.pl

Poznań

tel.: 61 278 63 69
tel. kom.: 514 962 742
poznan@all-pumps.pl
slawomir.szymanski@all-pumps.pl

Toruń

tel.: 56 475 48 38
tel. kom.: 505 676 757
torun@all-pumps.pl
pawel.pielka@all-pumps.pl